Forum ASGARD

Forum sojuszu ASGARD


#1 2008-01-04 12:41:53

czaina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-24
Posty: 6
Punktów :   

Aktywność

Nie wiem jak Wam, ale mi nie bardzo podoba się poziom aktywności pewnej części naszego sojuszu. Jeszcze jakoś mogę zrozumieć brak konta na forum. Nie wszyscy tą formę aktywności muszą lubić. Rozumiem urlopy na new-game, wypadki losowe chodzą po ludziach. Jednak pojawienie się Idle w kolumnie obok tagu ASGARD to jak dla mnie obraza. Czy chcemy by kojarzono NAS z Farmami? Mają nas uważać za agresywnych i zawziętych, a nie uległych i pasywnych. Jestem za wywaleniem w trybie natychmiastowym w pierwszej kolejności idlerów. W następnej kolejności tych co nie zdołają osiągnąć progu przyjęcia do sojuszu w ciągu tygodnia. Jesteśmy na wojnie, tu nie ma miejsca na litość!

Offline

 

#2 2008-01-04 15:38:55

krakus69

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-22
Posty: 17
Punktów :   

Re: Aktywność

Swiete slowa i o tym byla moja wiadomosc do sojuszu!
przepraszam czy jest wypowiedziana jakas wojna czegos tu nie zrozumialem chwwilke mnei nie bylo!
A ja jestem tez za tym zeby cos sie dzialo na forum a nie tylko 4 urzytkownikow sie wypowiadalo!
Moze modek zaznaczy gdzies ze niektywnosc dluzsza niznp 5 dni nie zgloszona jest rownoznaczna z wylotka !
Opek powinnien sie pokazac nie dlugo !
Ja niestety nie mam wladzy wykonywawczej bo juz dawno by pare głow spadlo!
Sam napisalem do opka ze jesli nie bedzie zadnego odzewy ani poruszenia to po co ja mam szukac farm po innych galach bede latach po nieaktywnych czlonkach sojuszu!

Dosc martwych dusz wole zeby bylo nas paru jak 30 i inne sojusze sobie nas farmily!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tzzcz.pun.pl www.allfriends.pun.pl www.angelodemonio.pun.pl www.slash-pokemon.pun.pl www.muzago.pun.pl